Kouzelný nápoj života

Kouzelný nápoj života

23. 10. 2020: 11:00
25. 10. 2020: 15:00

Stará Paka-Roškopov
Roškopov 60

Cena: 3500Kč
Průvodci: Petr

Jak si namíchat v životě kouzelnou esenci zdraví, štěstí a pohody? Propojíme znalosti o zdravé a podporující stravě potřebné pro naši psychickou kondici. To vše se zdravým pohybem, navíc v prostředí přírody. 

Naučíme se navíc i něco z moudrosti našich slovanských předků. Vy sami si namícháte svůj „Kouzelný nápoj života“. Heslo „Život přeje připraveným“ je pro objevení Kouzelného nápoje života nezbytný. Řadou svých zkušeností Vás mohu ukázat cestu ke skutečnému cítění potřeb Vašeho těla, k vědomému život plného zdraví a radosti.  

Při správném každodenním používání Kouzelného nápoje života se do 10 měsíců zbavíte všech nemocí těla a po 12 měsících se stávají vaše orgány v těle čisté jako diamant. Čistí tělo, psychiku, zbavujete se starých emocí a nastavujete si nový život.

 

Co vás čeká?

Společná příprava Kouzelného nápoje života a vysvětlení ke každodennímu použití

Cvičení Zdravá záda

Slovanská gymnastika vnitřní vlny a další cvičení

Dechová cvičení

Večerní meditace

Uvolňující masáže ve dvojcich

Procházka spojená s vnímáním energií Matky země

 

Ubytování je na dvoulůžkových pokojích. Strava bude plná pestrá domácí bezlepková  bez masa

Začátek setkání v pátek v 11 hodin a předpokládaný konec v nedělií kolem 15 hodiny

 

 

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1500,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010, v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Platbou za ubytování přispějete občanskému sdružení Tymyján na provoz jejich střediska, které pomáhá usnadnit vstup do života znevýhodněným jedincům. Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti z jiného důvodu než onemocnění po 16.10.2020 je záloha nevratná.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Stará Paka-Roškopov, Roškopov 60,

Další přízpěvky Petra:

Medy a sirupy
Na vlasy
Sole do koupele