Kurz Havajské masáže lávovými kameny

Kurz Havajské masáže lávovými kameny

06. 03. 2020: 09:00
08. 03. 2020: 18:00

Masážní studio Zdraví
V Zálomu 3
Praha

Cena: 2500Kč
Průvodci: Petr

Rád bych Vás pozval na masážní kurz Havajské masáže lávovými kameny. Naučíte se masáž celého těla s použitím teplých kamenů. Kurz je určený pro profesionální maséry, ale i pro začátečníky.

Účinky masáže, kterou se na kurzu naučíte
Havajská masáž lávovými kameny je hluboce relaxační za pomoci ohřátých lávových kamenů. Lávové kameny jsou zahřívány na teplotu 50 – 60 stupňů celsia a zalijí vaše tělo teplem.
Masáž lávovými kameny se v již v dávných dobách praktikovala v Číně nebo právě na Havajských ostrovech. Odtud právě vznikl název Havajská masáž lávovými kameny.
Masáž lávovými kameny ovlivňuje zejména meridiány, což jsou jakési cesty, které protínají celé naše tělo. Meridiány bývají často uzavřené nebo velmi špatně průchodné a právě masáž lávovými kameny tyto cesty znovu zprůchodní a umožní energii opět proudit. Proto vám masáž lávovými kameny vrátí dobrou náladu a zalije vás životní silou.
Masáž probíhá pomocí lávových kamenů i bez nich. Masáž lávovými kameny pomáhá uvolňovat zatuhlé svalstvo, pomáhá rozproudit energii po celém těle.
Masáž lávovými kameny stimulují oslabené partie, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, krevní a mízní oběh. Masáž lávovými kameny též urychluje odstraňování škodlivin a toxinů.
Začátek v pátek v 9 hodin a konec je v neděli kolem 18 hodiny
Celkem 25 vyučovacích hodin této krásné masáže,

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 776 302 545 a nebo e-mailu masaze.zdravi@centrum.cz, rezervace je platná po zaslání zálohy 1000,- Kč na účet 2500771142/2010. Pro zájemce je možné přespání z patka na sobotu a ze soboty na neděli v masážním studiu za poplatek 100,-Kč za noc.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Masážní studio Zdraví, V Zálomu 3, Praha,

Další přízpěvky Petradmina:

Pohádky od Filípka