Kurz Tai-chi pro muže

Kurz Tai-chi pro muže

12. 06. 2020: 18:00
14. 06. 2020: 15:00

místo konání upřesníme

Cena: 3000Kč
Průvodci: Petr

Rád bych vás pozval na speciál kurz Tai-chi, sestavený a určený tentokrát pouze pro mužskou skupinu. To vše v klidném prostředí Českého ráje uprostřed přírody.

Sestava 24 forem, které se budeme věnovat, zpevňuje zároveň tělo i mysl. Bojové pozice sestavy posilují stabilitu, sílu a rozhodnost ve spojení s lehkostí v pohybu. Jsou skvělou kompenzací náročné a stresující práce a zároveň akční pohybovou meditací pro muže. Naučí nás vnímat vedení vnitřní síly v těle, což vede ke zlepšení jeho ohebnosti a pružnosti.
Sestava je pochopitelná naprosto pro každého v každém věku! Může být jako relaxace následně praktikována kdekoliv a kdykoliv.
 
Za tři dny můžete poznat, že Tai-chi je moudrý i zábavný systém práce s energií, účinná meditace těla, která se následně projeví v kvalitě každodenního života! Ověřeno staletími.

Co Vás čeká?

• Pomocí bojových pozic z sestavy budeme posilovat svého vnitřního muže, stabilitu v životě, sílu rozhodovat a konat s lehkostí.
  • Výuka bojových pozic sestavy 24 forem ve stylu Čchen
• Protahovací a uvolňovací cvičení
• Cvičení na posílení svalů, šlach a kloubů
• Večerní meditace
• Masáže na uvolnění těla
 
Léčivé účinky cvičení Tai-chi
 
Posiluje hluboký stabilizační systém páteře.
Učí a prohlubuje správný dech
Přirozeně aktivuje práci spodní části břišních svalů a pánevního dna.
Aktivuje drobné svaly kolem kotníků a kolen.
Zpevňuje klouby a aktivuje rotátory páteře.
Koordinuje horní a dolní končetiny
Uvolňuje napětí šíje, hrudníku a břišních svalů.
Zastavuje myšlenkový tok a velmi dobře působí na psychiku.                                                       

Průvodce Petr Lacina

V ceně je kurzovné, ubytování a plná pestrá domácí strava bez masa.

Začátek v pátek  18 hodin a konec neděle kolem 15 hodiny

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1000,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti po 8.6.2020 je záloha nevratná.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

místo konání upřesníme,

Další přízpěvky Petradmina:

Pohádky od Filípka