Tai-chi pro začátečníky a pokročilé

Tai-chi pro začátečníky a pokročilé

01. 11. 2018: 11:00
04. 11. 2018: 15:00

Stará Paka 60
Roškopov

Cena: 4300Kč
Průvodci: Petr

Je dokázáno, že až když se tělo zklidní a uvolní, pak může dojít k samoléčebnému procesu. Tai-chi je moudrý i zábavný systém práce s energií, účinná meditace těla, pochopitelná naprosto pro každého! Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé, kteří si chtějí zacvičit, zastavit se a napojit se na životní energii a tím ozdravit svoje tělo. Začátečníci se naučí sestavu 24 forem ve stylu Čcheň a pokročilí si budou prohlubovat své dovednosti v sestavě a zároveň budou pomocníky pro začátečníky, čímž udělají velký krok ve své jistotě a vnitřní síle. Díky Tai-chi začněte vědomě a hravě tvořit své zdraví! Ověřeno staletími.

Seminář je určení pro všechny věkové kategorie.

Léčivé účinky cvičení Tai-chi
Posiluje hluboký stabilizační systém páteře.
Učí a prohlubuje správný dech
Přirozeně aktivuje práci spodní části břišních svalů a pánevního dna.
Aktivuje drobné svaly kolem kotníků a kolen.
Zpevňuje klouby a aktivuje rotátory páteře.
Koordinuje horní a dolní končetiny
Uvolňuje napětí šíje, hrudníku a břišních svalů.
Zastavuje myšlenkový tok a velmi dobře působí na psychiku.

Co Vás čeká
Cvičení sestavy Tai-chi 24 forem ve stylu Čcheň
Pokročilí cvičenci Tai-chi se naučí jemně pracovat z dechem během sestavy.
Dechová a relaxační cvičení
Večerní meditace a masáže

V ceně je kurzovné, ubytování a plná pestrá bezlepková strava bez masa

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1800,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Platbou za ubytování přispějete občanskému sdružení Tymyján na provoz jejich střediska, které pomáhá usnadnit vstup do života lidem se znevýhodněním. Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti po 25.10.2018 je záloha nevratná.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Stará Paka 60, Roškopov,

Další přízpěvky Petra:

Medy a sirupy
Na vlasy
Sole do koupele