Bylinkový kurz s Petrem a Davidem

Bylinkový kurz s Petrem a Davidem

23. 06. 2021: 11:00
27. 06. 2021: 15:00

Pasečnice
Nová Pasečnice 21

Cena: 5750Kč
Průvodci: Petr

Nastává přesně ten pravý čas v přírodě, abyste se i vy na chvíli stali skutečnými bylinkáři. Období kolem Svatojánské noci je pro mnoho bylinek časem největší léčivé síly. Že o tom zatím příliš nevíte? Vůbec nevadí. S námi možná podniknete první kroky k tomu, stát se bylinkářem, prožijete “dovolenou” v krásné přírodě Domažlicka, dopřejete si několik dní, kdy nemusíte vařit 🙂 naučíte se protahovat tělo a seznámíte se třeba vůbec poprvé s masážními postupy pro začátečníka. 

 

  • Naučíme se spolu dále krok za krokem poznat rostlinky jako své přátele a ty nám na oplátku vrátí svoji sílu. Nejen, že si je sami objevíte na procházce přírodou, ale také si osvojíte další osvědčené „bylinkářské“postupy pro další domácí využití. A navíc si odvezete své vlastní produkty pro zdraví a radost.
  • Společně si bylinky nasbíráme, usušíme a připravíme si z nich čaj. Naučíme se vyrábět bylinkovou tinkturu, mastičku, olej, sirup, ranní vitamínový koktejl a další produkty z bylinek.
  • Povíme si, co se během roku kdy, popř. kde sbírá. A vy už se na přírodu můžete napořád obracet jako na „zdravou lékárnu“ a pokračovat sami v tomto krásném zájmu.
  • Zažijete kouzlo a magii sběru bylinek o Svatojánské noci
  • A aby vás při tom nebolelo tělo, každé ráno si přidáme i speciální cvičení Zdravá záda a večer se protáhneme při masážních ukázkách s Davidem

Co vás tedy čeká :

  • Procházka v přírodě spojená se sběrem bylin
  • Sběr devaterá kouzelných bylin o Svatojanské noci
  • Výroba bylinkové mastičky, tinktury, oleje, sirupu, bylin do koupele, tělový krém, deodorant, bylinkový ocet…
  • Příprava čajů z bylin
  • Ranní cvičení Zdravá záda a Slovanská gymnastika vnitřní vlny, večerní masážní ukázky s výměnou masáží
  • Možnost konzultace z bylinkářské praxe .
  • Večerní meditace
  • Vedle programu i čas na vlastní relaxaci
  • Strava formou plné penze bude vegetariánská bezlepková pro očištění tlustého střeva od lepku od výborného kuchaře Davida Kopeckého

Začínáme ve středu v 11 hodin a končí v neděli kolem 15 hodiny.

Místo konání: Nová Pasečnice 21

Ubytování na 2 a více lůžkových pokojích.

Cena obsahuje (ubytování, stravu v plné penzi a bylinkové výrobky)  5 750 Kč

Maximální počet účastníku je 15.

Každý si domu odveze vlastnoručně vyrobenou mastičku, tinkturu, tělový balzám, deodorant a čaj.

Fotky ubytování najdete zde Spirituální Centrum U Honesa – místo pro Váš osobní rozvoj – Spirituální Centrum U Honesa (uhonesa-retreatcentre.com)

 

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1 500 Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Záloha bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti po 15.6.2021 je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se akce covid můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Pasečnice, Nová Pasečnice 21,

Další přízpěvky Petradmina:

Pohádky od Filípka
Oleje a octy
Výrobky pro děti