Zdravá záda a posílení zraku

Zdravá záda a posílení zraku

29. 08. 2019: 11:00
01. 09. 2019: 15:00

Roškopov
Roškopov 60
Stará Paka

Cena: 4 000Kč
Průvodci: Petr

Speciální velmi praktický seminář, který vám odhalí, jak moc jsou Vaše záda a jejich jednotlivé části propojeny s vašimi emocemi a prožitky v osobním životě. Spolu s tím se věnujeme i posílení zraku ověřenými cviky na oči. Pokud začneme pozorně vnímat tělo, komunikovat s ním jednoduchými cviky a dechem, s laskavou pozorností, opravdu mizí letité bolesti a napětí. Nejde o výkon! Seminář není fyzicky náročný, proto je určený všem.

Podle našich zkušeností ze seminářů, už po třídenním cvičení dochází k výraznému posílení a zlepšení stavu páteře, celého organismu a tím i psychického stavu. Všechny naučené techniky pak můžete opakovat i doma, čímž trvale upevníte jejich účinnost a nastavit si změny v životě s napojení na vnitřní moudrost svého těla.

Co Vás čeká?

  • Cvičení Zdravá záda
  • Cvičení na posílení zraku
  • Cvičení na zpevnění celého těla
  • NOVINKA – Slovanská gymnastika vnitřní vlny
  • Vědomé odstranění bolestí v těle
  • Dechová a relaxační cvičení
  • Večerní meditace
  • A především vlídný přístup a možnost konzultace během celého semináře.
  • Ubytování: na 2 lůžkových pokojích

 

Cena: 2200,- (+1800,-plná pestrá domácí bezlepková strava bez masa a ubytování)

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1000,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010, v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Platbou za ubytování přispějete občanskému sdružení Tymyján na provoz jejich střediska, které pomáhá usnadnit vstup do života znevýhodněným jedincům. Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti z jiného důvodu než onemocnění po 20.8.2019 je záloha nevratná.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Roškopov, Roškopov 60, Stará Paka,

Další přízpěvky Petra:

Medy a sirupy
Na vlasy
Sole do koupele