Zdravá záda speciál

Zdravá záda speciál

07. 03. 2020: 10:30
07. 03. 2020: 14:30

Náměstí míru 19
Praha 2

Cena: 450Kč
Průvodci: Petr

Na sobotní setkání na téma zdravá záda zažijete sestavu cviků, které pomáhají při bolesti zad a kloubů, uvolňují napětí v těle a působí blahodárně na naší psychiku. Toto cvičení s názvem Zdravá záda nás učí vnímat a naslouchat tělu. Dále si zacvičíme Slovanskou gymnastiku vnitřní vlny u které si uvědomíme, jak je důležité cítit uvolněné tělo a probudit v něm životní energie.
Na konec setkání si ve dvojcích vyzkoušíme několik uvolňovacích jednoduchých masážních postupů, které vycházejí z thajských masáží.
Sobotní setkání je vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy nebo partnerské dvojce a děti od 12 let. Program je vhodný pro ty, co trpí dlouhodobými bolestmi zad a kloubů, ale i zájemce bez zdravotních problémů, kteří si chtějí zacvičit, uvolnit se a naučit se něco nového pro zdraví.

Co vás čeká?
Sestava Zdravá záda
Cvičení vycházející ze Slovanské gymnastiky vnitřní vlny
Praktická masážní ukázka vychazejíci z thajských masáží zaměřená na uvolnění celých zad, včetně krční páteře a beder.

Průvodci Petr Lacina a David Kopecký

Přihlásit se můžete na e-mailu petr@navratsamiksobe.cz a nebo na tel. 776302545

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Náměstí míru 19, Praha 2,

Další přízpěvky Petradmina:

Pohádky od Filípka