Sobotní cvičení Zdravá záda a posílení zraku

Sobotní cvičení Zdravá záda a posílení zraku

04. 12. 2021: 10:00
04. 12. 2021: 18:00

Praha 4
Ke Krči 30

Cena: 700Kč
Průvodci: Petr

Rád bych Vás pozval na sobotní cvičení Zdravá záda a posílení zraku 13.11.2021 v Praze. Cvičení proběhne na adrese Ke Krči 30, Praha 4 od 10.00-18.00 hodin.

Během soboty si zacvičíme sestavu Zdravá záda a cviky na ozdravení našich kloubů. Odpočineme si u různých dechových cvičení na harmonizaci těla i duše. Zacvičíme si Slovanskou gymnastiku vnitřní vlny a zažijete intenzivní cvičení na posílení zraku. Společně si zajdeme na oběd.

Cvičení není fyzicky náročné, proto je vhodné pro každého.

Kapacita tělocvičny je omezená, proto Vás žádám o závazné přihlášky e-mail petr@navratsamiksobe.cz a nebo na tel.776302545.

Cena 700 Kč.

Průvodce cvičením Petr Lacina

 

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Praha 4, Ke Krči 30,

Další přízpěvky Petradmina:

Pohádky od Filípka
Oleje a octy
Výrobky pro děti