Tai-chi pro začátečníky a pokročilé

Tai-chi pro začátečníky a pokročilé

05. 05. 2023: 11:00:00
08. 05. 2023: 15:00:00

Nová Pasečnice
Nová Pasečnice 21

Cena: 5 250Kč
Průvodci: Petr

5.-8.5.2023

Zveme vás na pobytový kurz s Tai-chi výukou, zdravou vegetariánskou stravou, masážními večery a dalším programem. Kurz je určen jak pro začátečníky tak i pokročilé, muže i ženy. Věk a zkušenosti v oblasti tai-chi nehrají roli. Cvičit můžete dle vašich možností.

Během našeho pobytu si můžete s námi porelaxovat, smát se, vyspat se a dobře se najíst 🙂 Dále nadýchat se čerstvého vzduchu, vypnout hlavu,  seznámit se s dalšími účastníky, socializovat se. Pročistíte si tělo zdravou stravou a prožijete několikadenní psychickou hygienu. Večery si užijete se vzájemnými masážemi na uvolnění těla nebo společným sdílením zkušeností nebo si naložíte s volným časem dle svého uvážení. 

Výuka je vedená Petrem Lacinou, barevnou bezmasou stravu chystá David Kopecký, který se stará také o masážní večery. Výuka probíhá převážně venku v klidném prostředí Nové Pasečnice skoro uprostřed lesa. 

Tai-chi sestavu po skončení kurzu můžete samostatně cvičit třeba každý den.  Díky pravidelnějšímu cvičení tai-chi sestavy můžete uzdravit například bolesti zad nebo krční páteře, můžete se dostat sami do vnitřního klidu a zabit se stresu, uvolníte si klouby v těle a budete pohyblivější, zbavíte se únavy, úzkostí. Vyčistíte si negativní myšlenkové pochody v hlavě. 

  • Začátečníci se naučí sestavu 24 forem ve stylu Čcheň.
  • Pokročilí budou postupovat podle stupňů Tai-chi a prohlubovat své dovednosti v sestavě a zároveň budou pomocníky pro začátečníky, čímž udělají velký krok ve své jistotě a vnitřní síle.

Jaké jsou další léčivé účinky cvičení Tai-chi ?

Posiluje hluboký stabilizační systém páteře.
Učí a prohlubuje správný dech.
Přirozeně aktivuje práci spodní části břišních svalů a pánevního dna.
Aktivuje drobné svaly kolem kotníků a kolen.
Zpevňuje klouby a aktivuje rotátory páteře.
Koordinuje horní a dolní končetiny
Uvolňuje napětí šíje, hrudníku a břišních svalů.
Zastavuje myšlenkový tok a velmi dobře působí na psychiku.

V ceně je:  kurzovné, ubytování na 3 noci ve 2-4 lůžkových pokojích, plná pestrá bezmasá strava Davida Kopeckého od snídaně po večeři. Pitný režim v podobě čerstvých bylinkových čajů.

Cena 5250 Kč

Průvodce Petr Lacina

Začátek pro začátečníky v pátek v 11.00  a konec v pondělí kolem 15.00.

Začátek pro pokročilí je v pátek v 18.00 a konec v pondělí kolem 15.00. Cena od pátku večera pro pokročilé 4990,-

Fotky ubytování najdete zde Spirituální Centrum U Honesa – místo pro Váš osobní rozvoj – Spirituální Centrum U Honesa (uhonesa-retreatcentre.com)

 

 

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo na tel.776302545.Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1800,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti po 12.9.2022. je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se akce covid můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Nová Pasečnice, Nová Pasečnice 21,