Kurz reflexní masáže plosek nohou

Kurz reflexní masáže plosek nohou

28. 07. 2023: 18:00:00
29. 07. 2023: 19:00:00

Praha 4
V Zálomu 3

Cena: 2390Kč
Průvodci: Petr

Na kurzu reflexní masáže chodidel se naučíte jednu z nejvíce uvolňujících a nejoblíbenějších masáží, při které se dostaví ozdravné a relaxační účinky velmi brzy. Masáží reflexních bodů můžete pomáhat při zdravotních potížích jak svému okolí, tak sobě samým.

Počátky reflexologie spadají do staré Číny, kde před více než 2 000 lety bylo objeveno propojení vnitřních orgánů a opěrné soustavy s reflexními ploškami na chodidlech, dlaních a ušních boltcích.

Co se na kurzu naučíte?

  • Seznámíte se s nejdůležitějšími reflexními ploškami na chodidlech.
  • Ukážeme vám, jak stimulovat orgány a podpořit tak jejich správné fungování.
  • Nepřímé odblokování krční páteře nebo podpora střevní peristaltiky.
  • Účinnou pomoc na odeznění příznaků alergií a zánětu nosních dutin.
  • Užijete si velmi příjemnou masáž chodidel za použití léčivé masti.
  • Doporučíme vám bylinky na léčení a podporu konkrétních orgánů.

Víkend je otevřený všem milovníkům masáží, ale i profesionálním masérům. Na závěr dostanete certifikát o absolvování kurzu.

V ceně je malé občerstvení, bylinkové čaje během celého kurzu a bylinková mast vhodná na reflexní masáž plosek nohou.

Pá 18.00-20.00 a So 9.00 – 20.00

Pro mimopražské je možnost přespání z pátku do soboty ve studiu za poplatek 200 Kč.

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1000,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Částka bude využita na pronájem prostorů, v případě zrušení účasti po 10.5.2023 je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se nemoci můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Praha 4, V Zálomu 3,