Cvičení Zdravá záda

Cvičení Zdravá záda
v Praze na Kampě
Divadlo Kampa

Každé pondělí od 18.30

Cena: 150Kč
Průvodci: Petr

Zvu Vás na cvičení Zdravá záda ozdravující páteř a klouby. Obsahuje fyzická cvičení na všechny partie páteře a představuje účinný prostředek k obnově narušených funkcí hlubokých krátkých zádových svalů. Z nedostatku pohybu v nich dochází k nežádoucím funkčním změnám, které zapříčiňují bolest v oblasti páteře. Soustavným cvičením sestavy se lze v průběhu individuálně dlouhé doby zbavit nepříjemných pocitů. Je možné zcela obnovit pohyblivost páteře a kloubů. K obnovení funkčnosti pohyblivosti páteře je potřeba pravidelné opakování cvičení. Doporučujeme chodit na cvičení pravidelně, aby došlo k většímu posunu ke zdraví. Náplň cvičení je sestava Zdravá záda a dechová cvičení na celkové uvolnění.
Cvičení na páteř a klouby převzali z tajných cvičení Larisa Fontina a Mirzakarim Norbekov. V České republice ho poprvé představil Boris Tichanovský.

Pravidelné cvičení Zdravá záda každé pondělí od 18.30-19.45 hodin.

Cvičení povede: Petr Lacina a Hana Padevětová
Přihlášky: na telefon 776302545 a nebo na e-mail masaze.zdravi@centrum.cz
Adresa: Divadlo Kampa, Nosticova 2a, 110 00 Praha
Cvičíme v podkroví divadla (sraz před budovou 10 minut před začátkem cvičení)

Platba: na 3 měsíce 1950,.

Náplň cvičení sestava Zdravá záda a dechová cvičení na celkové uvolnění. Pro účinnost a léčebný efekt cvičení je lepší navštěvovat cvičení pravidelně.

Kdo půjdete poprvé na cvičení prosím o poslání smsku nejpozději 3 hodiny před cvičením na tel. 776 302 545.

 

 

 

Data map
Data map ©2018 Google

Data mapData map ©2018 Google
Data map ©2018 GoogleMapa

 

Satelitní

 

Divadlo Kampa, Nosticova 2a, Praha


Petr Lacina

Vyznavač přírodní medicíny a očistných technik těla.

Během posledních let jsem absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu http://www.masazni-studio-zdravi.cz. V roce 2009 jsem dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel jsem také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty.

Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji pohybu a sportu. Od roku 2006 pořádám a s týmem instruktorů vedu pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů http://www.cvicenispetrem.cz a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením.

Kurzy masáží a pobyty „Návratu sami k sobě“ vedu od roku 2010.

Jsem příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předávám a učím dál. Vše co předávám ostatním, sám také aktivně používám ve svém vlastním životě.

„Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě.