Masáže

Nabízíme masážní sezení, při kterých volíme cestu individuálního přístupu a intuitivní dotekové práce. Davidova nabídka (na obrázku vlevo) se převážně skládá z variací thajských masáží nebo celostních olejových masáží, ale i smyslné s prvky tantry. Oblíbené jsou individuální masážní výuky zaměřené na dotek, intimitu, a práci s tělem “ bodywork“ (naslouchání těla, přijímání a dávání, přizpůsobení potřeby těla, doteková terapie atd.) nebo masážní výuky pro partnerské dvojice. David při masážích využívá i lávových kamenů, baňkování, masáže dřevěnými kladívky (tok sen) a dalšími holistickými přístupy.

David Kopecký – rezervace na telefonu +420 736 531 044 nebo e-mailu: davidoff.kopecky@gmail.com

 

Petrovou specialitou (na obrázku vpravo) je poradenstvím z oblasti bylinek, očist těla nebo zdravé stravy.

Petr Lacina – rezervace na telefonu 776 302 545 nebo e-mailu: masaze.zdravi@centrum.cz

Nabídka David Kopecký

Masáže
Jemný dotek, směs masážních technik intuitivně zaměřených na potřebu a naladění těla. Od thajské přes prvky shiatsu, masáže hlavy, olejové relaxační, reiki. V chladném období horké lávové kameny, v případě potřeby a po domluvě i baňkování. Masáž probíhá….

Více >

Individuální masážní výuky
Pro většinu je tantrická masáž spojená se soukromým intimním životem, nebo je chápána jako součást intimního partnerského soužití. Individuální výuka je oblíbená partnerskými dvojicemi…

Číst dále >

Výuky pro partnerské dvojice
Individuální (netantrický) kurz pro partnerské dvojice během kterého se naučí prvky z různých masážních technik vycházejících z thajské masáže, reflexní masáže plosek nohou, relaxační…

Číst dále >

Nabídka Petr Lacina

Masáže
Sezení, které je složené z reflexní masáže plosek nohou, konzultace a diagnostiky. Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými….

Více >

Terapie
Petr nabízí mírnější verzi tradiční thajské masáže známé jako “severní styl”, kdy je důraz kladen na práci na nohou a energetických drahách, charakteristický je rytmus a pomalé plynulé uvolnění….

Číst dále >