Masáže David Kopecký

 

INTUITIVNÍ

60 min/1 000 Kč

90 min./ 1 500 Kč

Jemný dotek, směs masážních technik intuitivně zaměřených na potřebu a naladění těla. Aromaterapie, hlazení, v chladném období horké lávové kameny, v případě potřeby a po domluvě i baňkování. Masáž probíhá na masážním stole nebo futonu. Zklidňuje tělo a mysl. V případě zájmu je součástí masáže i konzultace.

 

THAJSKÉ MASÁŽE

Thajská masáž nohou a plosek v křesle s bylinkovou koupelí nohou

60 min. / 900 Kč

Thajská tradiční celotělová masáž na futonu

90 min./ 1 400 Kč

Sestava tradiční thajské masáže uzemňující, rozproudí energetické dráhy v těle, prokrví a rozproudí lymfatický systém a čištění v těle. Probíhá ve volném oblečení. Každé sezení obsahuje navíc ošetření thajskými balzámy, thajský zázvorový čaj a konzultaci.

 

 

TOK SEN MASÁŽ

60 min./ 1 000 Kč 

3 sezení/3 x 60 min. /2 500 Kč

Tradiční thajská masáž pocházející ze severu Thajska. Jedná se o rytmickou metodu klepání za pomocí speciálního dřevěného kladiva a klínu v kombinaci s thajskými akupresurními body, které vytvářejí hojivé vibrace působící hluboko do svalového vlákna v těle. Zaměřuje se na tlakové body a energetické dráhy v těle a jemnými vibracemi pomůže dokonale uvolnit ztuhlé tělo a znovurozproudí energii.Každé sezení obsahuje navíc ošetření thajskými balzámy a konzultaci s doporučením. Masáž Tok Sen pomáhá k odstranění potíží, jako jsou bolesti zad, ramen, rukou, nohou, bolesti hlavy a další. Tato technika lze provádět v rámci jakékoli masáže, nejúčinnější je v kombinaci s tradiční thajskou masáží, masáží zad a hlavy. Poklepávání na těle uvolní bloky, zatuhlosti a bolest.

 

 

CELKOVÁ SMYSLNÁ MASÁŽ

90 min./ 3 000 Kč

(každých 30 minut prodloužení 500 Kč)

Rituální smyslná doteková masáž s prvky tantry pro muže a ženy vycházející ze starých taoistických masážních technik s prvky tantry, zahrnuje komplexní masáž celého těla včetně intimní masáže za použití olejů na přírodní bázi a úvodního tantrického rituálu naladění. Sezení obsahuje masáž a konzultaci.

 

 

Rezervace na telefonu 736 531 044 nebo e-mailu: david@navratsamiksobe.cz