Masáže Petra Laciny

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní masáž plosek nohou je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení. Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Čínská masáž zad

Je velmi intenzivní masáž, při které se masíruje šíje, celá záda a je ukončená masáží hlavy. Intenzivní tahy se prokládají mazlící tahy, tak masáž je i velmi relaxační.

Čínská masáž bederní páteře, křížové páteře a kyčlí

Při této masáži pracujeme velmi intenzivně ze spodní části zad a používáme intenzivní tahy na uvolnění napětí v pánevní oblasti. Kyčlím se ve východních masáží věnuje hodně času, protože se na východě říká, že stáří přichází do těla přes kyčle.

Lymfo-drenážní (ruční)masáž

Lymfo-drenážní masáž je velmi vhodným prostředkem pro (nejen) jarní očistu těla. Účinně odvádí z celého těla toxiny, kterými se naše tělo postupně zanáší. Pomáhá rozproudit lymfatický systém a přirozené metabolické procesy v těle. Tím výrazně přispívá k celkovému zdraví našeho organismu a jeho odolnosti proti okolním vlivům.

Lymfo-drenážní masáž nohou je velmi účinná při boji s celulitidou (pomerančová kůže), pomáhá při otocích nohou a působí preventivně proti křečovým žilám. Je vhodná jako preventivní ošetření u osob vystavených dlouhému stání, u zaměstnanců v obchodě, v dopravě apod. V neposlední řadě pomáhá rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu.

Thajské masáže

Thajské masáže je masáž, při které dochází k úplnému uvolnění napětí z celého těla. Velmi intenzivně protahuje celé tělo a blahodárně působí na ozdravení celého organismu. Organismus v hluboké relaxaci nastartuje regenerační procesy a začne probíhat samovolné uzdravování.
Je dokonalá díky své výborné kombinaci protahovacích cviků a stimulování akupresurních bodů. Využívá se zde meridiánů a reflexních zón. Výhodou je, že se provádí přes pohodlné oblečení na zemi.

Díky thajské masáži se dostanete do dobré fyzické kondice a psychické pohody, maximálně uvolní celý pohybový aparát a pročistí energetické dráhy.

Relaxační masáž celého těla

Masáž, při které se masírují celá záda, nohy, plosky noho, dlaně a hluboká masáž vnitřních orgánu na břiše. Při této masáži dochází k uvolnění celého těla a odstranění bloků a bolesti v těle. Velmi dobře působí proti stresu.

 

Ceník masáží
Reflexní masáž plosek nohou 60 minut / 800 Kč
Čínská masáž zad 60 minut / 800 Kč
Čínská masáž šíje, zad a kyčlí 90 minut / 1200 Kč
Čínská masáž zad a baňkování 90 minut / 1200 Kč
Baňkování celého těla na detoxikaci organismu 90 minut / 1200 Kč
Lymfo-drenáž nohou 60 minut / 800 Kč
Lymfo-drenážní masáž celého těla 105 minut / 1300 Kč
Reflexní masáž nohou a masáž zad
90 minut / 1 200 Kč
105 minut / 1 300 Kč
Relaxační masáž celého těla 120 minut / 1600 Kč

Thajská masáž celého těla

90 minut / 1 200 Kč
120 minut / 1 600 Kč