Kurz Havajské masáže lávovými kameny

Kurz Havajské masáže lávovými kameny

29. 11. 2024: 18:00:00
01. 12. 2024: 17:00:00

Praha
V Zálomu 3

Cena: 3100,-Kč
Průvodci: Petr

Rád bych Vás pozval na kurz Havajské masáže lávovými kameny. Naučíte se masáž celého těla s použitím teplých kamenů. Kurz je určený pro profesionální maséry, ale i pro začátečníky.

Účinky masáže, kterou se na kurzu naučíte.
Havajská masáž lávovými kameny je hluboce relaxační za pomoci ohřátých lávových kamenů. Lávové kameny jsou zahřívány na teplotu 50 – 60 stupňů celsia a zalijí vaše tělo teplem.
Ovlivňuje zejména meridiány, které protínají celé naše tělo. Meridiány bývají často uzavřené nebo velmi špatně průchodné a právě tato masáž tyto cesty znovu zprůchodní a umožní energii opět proudit. Proto vám vrátí dobrou náladu a zalije vás životní silou.
Masáž probíhá pomocí lávových kamenů i bez nich. Pomáhá uvolňovat zatuhlé svalstvo a rozproudit energii po celém těle. Dále stimulují oslabené partie, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, krevní a mízní oběh. Též urychluje odstraňování škodlivin a toxinů z těla
Začátek v pátek v 18 hodin a konec je v neděli kolem 18 hodiny
Celkem 15 vyučovacích hodin

Po skončení kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu.

V ceně je občerstvení, bylinkové čaje během celého kurzu. Jako dárek dostanete bylinkový olej na masáž z mé výrobny.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Praha, V Zálomu 3,

Další přízpěvky Davida:

Letní vaření s relaxací