Thajská masáž TOK SEN II.

Thajská masáž TOK SEN II.

23. 04. 2024: 12:00:00
23. 04. 2024: 17:00:00

Masérna
V Zálomu 3

Cena: 1990Kč
Průvodci: David Kopecký

Pokračování  kurzu Thajská masáž TOK SEN I. Co nás čeká?

Zopakujeme si některé postupy z kurzu Tok sen l.

Zaměříme se na pokročilejší masážní postupy na konkrétní bolesti a bloky na těle. Podíváme se na oblast loktů, kolenou, krční páteře, hrudního koše a žeber a rozvineme postupy pro masáž kloubů a oživení šlach.

Celý blok věnujeme masáží hlavy a obličeje, mimickým svalům, akupresurním bodům na obličeji, vyhlazování vrásek, uvolnění žvýkacích svalů, uvolnění dutin, a to vše speciální malou sadou z teakového dřeva. Speciální sada na obličej z lehkého dřeva je součástí kurzovného👍

TOK-SEN je tradiční thajská technika za pomoci poklepávání dřevěnými paličkami. V Thajsku se s ní setkáte převážně na severu obvzlášť v oblasti regionu kolem města ChiangMai, kde se praktikuje už přes 5 000 let, jejíž úplné základy pocházejí z Číny. Jedná se o rytmickou metodu klepání za pomocí speciálního dřevěného kladiva a klínu v kombinaci s thajskými akupresurními body, které vytvářejí hojivé vibrace působící hluboko do svalového vlákna v těle.

 

 

TOK SEN a jeho benefity

Benefity starodávné thajsko / čínské léčby jsou zvýšená cirkulace, úleva od ztuhlých a těsných svalů, zlepšení nervových funkcí a mnoho dalších. Hlavní funkce této léčby se týká šlach a meridiánů vedoucích po svalových částech těla.

Řádné ošetření vyžaduje použití speciálních dřevěných nástrojů, které vibrují příslušné oblasti na těle. Je to proto, že v meridiánech mohou být blokády. Vibrace šlach, když jsou provedeny správně, uvolňují jak šlachy, tak svaly. To také zlepšuje krevní oběh.

Říká se: „Mladé šlachy – mladé a zdravé tělo“; jakmile šlachy jsou ohebné, kostní struktura je hladká, svaly jsou ohebné a netlačí na tepny, žíly, lymfatické struny, nervy a meridiány. To umožňuje, aby všechny vrstvy těla byly vyživovány správně a fungovaly správně. Harmonizace moudrosti dvou starověkých čínských kultur a kultur Lanna (ze severního Thajska) vytváří jedinečnou techniku, která stimuluje orgány, svaly, šlachy a meridiánové linie v těle pro zářivé zdraví a pohodu.

Léčba celého těla je jednou z nejlepších forem “údržby.” To bylo prokázáno využíváním po staletí. Význam zdravých šlach je důležitý, protože je používáme stále.

Kurz proběhne v masérně V Zálomu 3, Praha 4, začínáme ve 12.00 a konec přibližně v 17.00 hodin. 

Přihláška: davidoff.kopecky@gmail.com nebo tel. 736 531 044

Kurzovné 1990 Kč zahrnuje i originální dřevěnou sadu na obličej z teaku z Thajska.

Záloha pro zajištění rezervace místa 500 Kč na účet 442654001ú5500

TOK SEN dále

– zvyšuje krevní oběh. Lepší oběh vyživuje šlachy a rychleji uvolňuje blokovanou energii.

– uvolňuje svaly: těsné svaly stlačují kapiláry, které snižují prokrvení svalů a způsobují bolest svalů.

– stimulujte periferní nervy. Tyto nervy probíhají paralelně s kapilárami. Pokaždé, když kladivo, vibrace vyživují kapiláry a periferní nerv, které mohou stimulovat i svaly.

 

TOK SEN uvolňuje bolest z mnoha příčin:

Bolesti hlavy z nervového problému, migrény, degenerace mozku, rozmazané vidění a ztráta sluchu

Bolest ramene, podvrtnutí krku, pevnost ramenních šlach, nepohyblivé rameno

Zkrácená šlacha, která může stlačit klouby, pevnost svalů zad, problém s lopatkou a bolest zad

Nižší bolesti zad, zánět míchy, obtížné ohnutí trupu

Bolest bederní a nervová komprese

Bolest stehna, svalová těsnost

Bolest u lýtka, bolest chodidla a necitlivost

Bolest paže, bolest lokte, necitlivost paží a znecitlivění rukou

Masérna, V Zálomu 3,

Další přízpěvky Davida:

Letní vaření s relaxací