Zasvěcení do Reiki v Třeboci

Zasvěcení do Reiki v Třeboci

17. 08. 2024: 09:00:00
17. 08. 2024: 18:00:00

Třeboc 3

Cena: 1790Kč
Průvodci: Petr

REIKI I. II. a III. stupeň

  • Na tomto kurzu umožňuji začátečníkům zasvěcení do I. stupně Reiki.
  • Pro pokročilé zájemce s I. stupněm věnujeme část dne teorii a zasvěcení do II. stupně.
  • Kurz otvíráme i pro zájemce, kteří si prošli zasvěcení do I. a II. stupňů a svým praktikováním a mají zájem o III. stupeň.
  • Tent kurz není o zasvěcení do všech tří stupňů najednou.

Historie Reiki je stará několik tisíc let a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. Některé prameny uvádějí, že s touto energií pracovali kněží v Egyptě již tři tisíce let před naším letopočtem.

Při zasvěcení do prvního stupně, dojde k otevření energetických drah, kterými potom protéká univerzální energie. Po zasvěcení je možné léčit sebe i druhé. Na kurzu budeme pracovat na otevírání Vašich rukou, zasvěcení probíhá u každého zvlášť. Po zasvěcení si ukážeme pozice při léčení sebe i druhých a nakonec si uděláme seanci Reiki.

Druhý stupeň je určen těm, kteří již mají první stupeň zasvěcení za sebou a cítí, že se chtějí více věnovat této práci, jak při léčení sebe, tak i ostatních. Před zasvěcením se naučíme používat symboly II. stupně. V neposlední řadě si vysvětlíme systém léčení na dálku a nakonec si opět uděláme celou seanci Reiki.

Třetí stupeň je určen pro lidi, kteří se Reiki věnují často a chtějí dovršit mistrovského stupně. Na kurzu se naučíme symboly III. stupně. Naučíme se s nimi pracovat a po zasvěcení proběhne celá séance, u které už použijeme všechny symboly.

Na závěr pozdílíme společně pocity a celodenní praxi při zasvěcování a čas věnujeme dotazům.

Poplatek: 1790,- Kč.

V ceně je malé občerstvení a nápoje. Po skončení dostanete certifikát o zasvěcení do Reiki.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Třeboc 3,

Další přízpěvky Davida:

Letní vaření s relaxací