Masážní oleje a balzámy

Masážím se věnujeme dlouhá léta, a rádi je předáváme dál na našich masážních kurzech. Nejraději jsem při masírování používal kvalitní kokosové oleje, ale přeci jen, jak člověk přičichne k bylinkám a začne si vyrábět vlastní masážní balzámy a oleje, už po ničem jiném neprahne. V nabídce naleznete OPRAVDU čistě přírodní oleje BEZ esenciálních olejů. Bylinky jsme macerovali většinou v kvalitním bio slunečnicovém oleji za studia lisovaném. Balzámy zase mají výhodu, že se při masážích rychle nevsakují do pokožky. A samozřejmě používáme i naše bylinkové mastičky , které mají i léčící vlastnost, a dovezené thajské mastě, které najdete v další sekci.

MASÁŽNÍ OLEJE jsou vhodné na masáže celého těla a nebo místo krému na suchou pokožku. Obsahují bio slunečnicový olej za studena lisovaný a silný macerát z čerstvé bylinky. Oleje jsou čistě přírodní a dají se tak užívat i vnitřně jako například výborný jehličnanový nebo tymiánový. Vyzkoušejte, Oleje jsou ve skleněných lahvičkách s dávkovačem. Můžete je případně trochu naředit kvalitním mandlovým nebo slunečnicovým olejem.

MASÁŽNÍ OLEJ Z květů RŮŽE

MASÁŽNÍ OLEJ Z VÝHONKů BOROVICE

MASÁŽNÍ OLEJ Z JASMÍNU

MASÁŽNÍ OLEJ SLADKÝ SPÁNEK

Zeptejte se na aktuální nabídku, masážní oleje se vyrábí nárazově a nejsou vždy všechny druhy. 

190 Kč/125 mL

 

MASÁŽNÍ BALZÁM ZE ZAHRADNÍCH KVĚTIN obsahuje včelí vosk, slunečnicový olej za studena lisovaný a čerstvé bylinky.

Velká sklenička 220 Kč

 

 

 

 

 

BYLINNÁ MASKA NA CHODIDLA ošetřuje popraskanou kůži, popraskané a ztvrdlé paty, chrání před vysoušením a hydratuje kůži na chodidlech. Zanechává pocit jemnosti.Může se použít na zábaly nebo na masáž nohou.

250 Kč

 

 

 

 

 

 

BYLINKOVÉ MASTIČKY

mají „klouzavější“ efekt a nevsakují se rychle do pokožky. Bylinky navíc léčí tělo přes kůži. Obsahují macerované byliny v bio slunečnicovém oleji a kvalitní včelí vosk ze sousedství. Na masáže doporučují borovicovou, smrkovou, jedlovou, tužebníkovou nebo tymiánovou mast.

Malá sklenička/ 100 Kč, velká sklenička/ 220 Kč