Kurz Čínské masáže zad, kyčlí a pánve

Kurz Čínské masáže zad, kyčlí a pánve

25. 10. 2024: 18:00:00
26. 10. 2024: 20:00:00

V Zálomu
3
Praha

Cena: 2390Kč
Průvodci: Petr

Na kurzu se naučíte velmi účinné masáže na uvolnění zad, kyčlí a krční páteře. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro profesionální maséry. Výuku začneme od toho nejdůležitějšího, tedy od masáže v meditačním stavu a naladění se na přijímajícího.

Program:

  • Čínskou masáž krční páteře
  • Čínskou masáž zad
  • Čínská masáž beder, kříže a kyčlí
  • Naladění se na přijímajícího
  • Masáž v meditačním stavu
  • Masáž využívá jak akupresurních technik, při kterých jsou stlačovány důležité body podél páteře a kyčlí, tak uvolňujících a relaxačních technik, které napomáhají rozpouštění bolestí a blokád zad.
  • Dále věnujeme velkou pozornost krční páteři, jakožto častému původci problémů spojených s bolestmi hlavy, migrény a celých zad.
  • Masáž kyčlí vychází z principů čínské medicíny, která shledává právě oblast kyčlí jakousi vstupní bránou, kterou do těla vstupuje stáří.
  • Po skončení dostanete certifikát o absolvování kurzu.

Průvodce: Petr Lacina
Začátek: v pátek 18 hodin a předpokládaný konec v sobotu kolem 20 hodiny
Kurzovné: 2390 Kč

V ceně je malé občerstvení, bylinkové čaje celou dobu trvání kurz a bylinková mast a výukové video

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1000,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Částka bude využita na pronájem prostorů, v případě zrušení účasti po 20.102024 je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se nemoci můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

 

 

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 776 302 545 a nebo e-mailu masaze.zdravi@centrum.cz, rezervace je platná po zaslání zálohy 500 Kč na účet 2500771142/2010. Pro zájemce je možné přespání ze soboty na neděli v masážním studiu za poplatek 200,-Kč.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

V Zálomu, 3, Praha,