Ruční lymfodrenáž

Ruční lymfodrenáž

13. 07. 2024: 09:00:00
13. 07. 2024: 18:00:00

Masážní studio Zdraví
V Zálomu 3
Praha

Cena: 1790Kč
Průvodci: Petr

Na kurzu lymfodrenáže se naučíte ruční (manuální) postup, který velmi účinně působí na otoky v těle, pomáhá odbourávat celulitidu (tzv. „pomerančovou kůru“), urychluje látkovou výměnu a celkově tak napomáhá pročištění celého organismu. Lymfodrenáž je výborným podpůrným prostředkem k odbourávání přebytečných kil.

Tato ruční masážní sestava je rovněž velmi oceňována lidmi, kteří tráví velkou část dne ve stoje a po celém takto stráveném dni si stěžují na pocit těžkých nohou.

V ceně je kurzovné, bylinková mastička a malé občerstvení a nápoje. Po skončení dostanete certifikát o absolvování kurzu.

Začátek v sobotu v 9 hodin a předpokládaný konec kolem 18 hodiny

Přihlašujte se na telefonním čísle 776 302 545 a nebo na e-mailu masaze.zdravi@centrum.cz. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 500,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010, v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Při zrušení účasti po 1.10.2022 je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se akce covid můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Masážní studio Zdraví, V Zálomu 3, Praha,