Čínská masáž zad

Čínská masáž zad

23. 10. 2020: 18:00
24. 10. 2020: 18:00

Praha
V zálomu 3, Praha 4
Praha 4

Cena: Kč
Průvodci: Petr

Na kurzu se naučíte velmi účinné masáže na uvolnění zad, kyčlí a krční páteře. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro profesionální maséry. Výuku začneme od toho nejdůležitějšího, tedy od masáže v meditačním stavu a naladění se na příjímajícího.

Program:

  • Čínskou masáž krční páteře
  • Čínskou masáž zad
  • Čínská masáž beder, kříže a kyčlí
  • Naladění se na přijímajícího
  • Masáž v meditačním stavu
  • Masáž využívá jak akupresurních technik, při kterých jsou stlačovány důležité body podél páteře a kyčlí, tak uvolňujících a relaxačních technik, které napomáhají rozpouštění bolestí a blokád zad.
  • Dále věnujeme velkou pozornost krční páteři, jakožto častému původci problémů spojených s bolestmi hlavy, migrény a celých zad.
  • Masáž kyčlí vychází z principů čínské medicíny, která shledává právě oblast kyčlí jakousi vstupní bránou, kterou do těla vstupuje stáří.
  • Po skončení dostanete certifikát o absolvování kurzu.

Průvodce: Petr Lacina
Místo konání: Masážní studio Zdraví, V Zálomu 3, Praha 4
Začátek: pátek v 18 hodin a předpokládaný konec v sobotu kolem 20 hodiny
Kurzovné: 2000,- Kč

 

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 776 302 545 a nebo e-mailu masaze.zdravi@centrum.cz, rezervace je platná po zaslání zálohy 1000,- Kč na účet 2500771142/2010. Pro zájemce je možné přespání z patka na sobotu v masážním studiu za poplatek 100,-Kč.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Praha, V zálomu 3, Praha 4, Praha 4,