Tai-chi pro začátečníky a pokročilé

Tai-chi pro začátečníky a pokročilé

03. 10. 2024: 11:00:00
06. 10. 2024: 15:00:00

Nová Pasečnice 21

Cena: 5500Kč
Průvodci: Petr

Zveme vás na pobytový kurz s Tai-chi výukou, zdravou vegetariánskou stravou, masážními večery a dalším programem. Kurz je určen jak pro začátečníky tak i pokročilé, muže i ženy. Věk a zkušenosti v oblasti Tai-chi nehrají roli. Cvičit můžete dle vašich možností.

Během našeho pobytu si můžete s námi zameditovat, smát se, vyspat se a dobře se najíst 🙂 Dále nadýchat se čerstvého vzduchu, vypnout hlavu, seznámit se s dalšími účastníky, socializovat se. Pročistíte si tělo zdravou stravou a prožijete několikadenní psychickou hygienu.

Večery si užijete se vzájemnými masážemi na uvolnění těla nebo společným sdílením zkušeností nebo si naložíte s volným časem dle svého uvážení.

Výuka je vedená Petrem, barevnou bezmasou stravu chystá David a ten se taky postará o kulturní vložky.

Výuka probíhá převážně venku v klidném prostředí Nové Pasečnice u Domažlic skoro uprostřed lesa.

Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé

Vhodné pro všechny věkové kategorie! Muže i ženy. Otevíráme možnost účasti na kurzu pro dospívající děti od 13 let s rodiči.

Co Vás čeká?

  • Začátečníci se naučí sestavu 24 forem ve stylu Čcheň.
  • Pokročilí budou postupovat podle stupňů Tai-chi a prohlubovat své dovednosti v sestavě a zároveň budou pomocníky pro začátečníky, čímž udělají velký krok ve své jistotě a vnitřní síle.
  • Večerní meditace
  • Masáže na uvolnění těla

Léčivé účinky cvičení Tai-chi

Posiluje hluboký stabilizační systém páteře.
Učí a prohlubuje správný dech
Přirozeně aktivuje práci spodní části břišních svalů a pánevního dna.
Aktivuje drobné svaly kolem kotníků a kolen.
Zpevňuje klouby a aktivuje rotátory páteře.
Koordinuje horní a dolní končetiny
Uvolňuje napětí šíje, hrudníku a břišních svalů.
Zastavuje myšlenkový tok a velmi dobře působí na psychiku.

V ceně je kurzovné, ubytování a plná pestrá bezlepková strava bez masa od výborného kuchaře Davida Kopeckého.

Cena pro začátečníky 5500,-

Průvodce Petr Lacina

Začátek pro začátečníky je ve čtvrtek 11 hodin a konec v neděli kolem 15 hodiny

Cena pro pokročilé od čtvrtka odpoledne 5000,-

Cena pro pokročilé od pátku odpoledne 3 800,-

Fotky ubytování najdete zde Spirituální Centrum U Honesa – místo pro Váš osobní rozvoj – Spirituální Centrum U Honesa (uhonesa-retreatcentre.com)

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz anebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1800,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti po 8.5.2024 je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se nemoci můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

Ukázka sestavy, kterou se naučíte
Video sestavy Tai chi Zhoř 2013 – YouTube

 

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Nová Pasečnice 21,