Kurz reflexní masáže plosek nohou

Kurz reflexní masáže plosek nohou

11. 10. 2024: 18:00:00
12. 10. 2024: 20:00:00

V Zálomu 3
Praha

Cena: 2390Kč
Průvodci: Petr

Na kurzu reflexní masáže chodidel se naučíte jednu z nejvíce uvolňujících a nejoblíbenějších masáží, při které se dostaví ozdravné a relaxační účinky velmi brzy. Masáží reflexních bodů můžete pomáhat při zdravotních potížích jak svému okolí, tak sobě samým.

Počátky reflexologie spadají do staré Číny, kde před více než 2 000 lety bylo objeveno propojení vnitřních orgánů a opěrné soustavy s reflexními ploškami na chodidlech, dlaních a ušních boltcích.

Co se na kurzu naučíte?

  • Seznámíte se s nejdůležitějšími reflexními ploškami na chodidlech.
  • Ukážeme vám, jak stimulovat orgány a podpořit tak jejich správné fungování.
  • Nepřímé odblokování krční páteře nebo podpora střevní peristaltiky.
  • Účinnou pomoc na odeznění příznaků alergií a zánětu nosních dutin.
  • Užijete si velmi příjemnou masáž chodidel za použití léčivé masti.
  • Doporučíme bylinky na léčení a podporu konkrétních orgánů.

Víkend je otevřený všem milovníkům masáží, ale i profesionálním masérům. Na závěr dostanete certifikát o absolvování kurzu.

V ceně je malé občerstvení, bylinkové čaje během celého kurzu a bylinková mast vhodná na reflexní masáž plosek nohou.

Pá 18.00-20.00 a So 9.00 – 20.00

Přihlašujte se na telefonu 776 302 545 a nebo na e-mailu masaze.zdravi@centrum.cz Rezervace bude platná po zaslání zálohy 1 000,- Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz) na účet 2500771142/2010, doplatek na místě. Z vaší zaslané zálohy uhradíme pronájem prostorů. Při zrušení účasti po 28.7.2022 je záloha nevratná. V případě zrušení účasti týkající se akce covid můžete zálohu využít na jinou akci nebo masáž atd. Vše je na domluvě.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

V Zálomu 3, Praha,