Zdravá záda ve Stromovce

Zdravá záda ve Stromovce

20. 09. 2022: 17:30:00
20. 09. 2022: 19:30:00

park Stromovka
Praha

Cena: Kč
Průvodci: Petr

Rád bych Vás pozval na cvičení Zdravá záda v úterý 20.9.  v Praze. Cvičení proběhne v parku Stromovka v Praze 17.30-19.30 hodin. Sraz v 17.30 před Planetáriem v parku Stromovka, potom společně půjdeme do jiné části Stromovky asi 10 minut chůze. 

Zacvičíme si sestavu Zdravá záda, kde uvolníme celá naše záda a posílíme všechny klouby v těle. Na začátku cvičení si uděláme dechové cvičení na uvolnění. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie na uzdravení, prevenci na posílení zdraví páteře a kloubů. Přihlášky zasílejte na e-mail petr@navratsamiksobe.cz a nebo na telefon 776302545.
Cena za cvičení 200 Kč.

Průvodce cvičením Petr Lacina

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

park Stromovka, Praha,