Pro pedikúru

V našem bylinkovém sortimentu se objevuje celá řada pomocníků vhodná na péči a léčení nohou. Většinu výrobků používají i naši studenti kurzů thajské masáže nohou a reflexní masáže plosek a nohou, které oba vyučujeme. V nabídce naleznete i velmi praktické dřevěné pomůcky z Thajska – většina z nich je zaměřena na vlastní pomoc při (self) masáži svých nohou a rukou, což oceňují klienti ale i samotní maséři a pedikérky po dlouhém pracovním dni:)

 

BYLINNÝ OLEJ NA NEHTY

Obsahuje lněný olej s 9 druhy vymacerovaných bylinek včetně přírodního antibiotika – lichořeřišnice, léčí poškozené nehty na nohou i rukou, a poškozená nehtová lůžka, záběry. Působí jako prevence proti plísni na nehtech. Má schopnost regenerovat nehyna rukou a nohou. Hygienické balení se skleněným kapátkem. 130 Kč

 

 

 

BYLINNÁ MASKA NA PATY A CHODIDLA

Ošetřuje popraskanou kůži, popraskané a ztvrdlé paty, chrání před vysoušením a hydratuje kůži na chodidlech. Zanechává pocit jemnosti. Obsahuje kombinaci našich olejů: levandulový, rakytníkový, šípkový, tužebníkový a kopřivový. S přídavkem bio bambuckého másla a bio slunečnicového oleje za studena lisovaného a včelího vosku.

Může se použít na zábaly nebo na masáž nohou.Velká sklenička

250 Kč

 

 

 

 

 

TINKTURA Z VLAŠTOVIČNÍKU

Používá se na bradavice a pigmentové skvrny. V balení s hygienickým kapátkem.

170 Kč

 

 

 

 

TUŽEBNÍKOVÁ MAST

Vhodná na masáž plosek a nohou, silný účinek na kožní problémy, vyrážky, ztvrdlé a suché paty, protizánětlivá, desinfekční. Obsahuje olej, bylinky a včelí vosk.

BOROVICOVÁ, JEDLOVÁ, SMRKOVÁ MAST

Na masáž bolavých a unavených nohou, prokrvuje.

2 druhy balení: 100 Kč/220 Kč

 

 

KÁVOVÝ PEELING NA TĚLO A NOHY

Velmi oblíbený jemný tělový peeling vhodný na celé tělo nebo v pedikúře na nohy a plosky. Bio kokosový olej s bio bambuckým máslem zanechávají pokožku po oplachu velmi jemnou a hydratační. Kůži prospívá i rakytníkový olej a výtažek z rozmarýnu.

300 Kč

 

 

 

 

 

 

SŮL DO KOUPELE se směsí bylinek

Složení: Himalájská sůl, hrubozrnná sůl, tužebník, bršlice. konopí, hadinec, měsíček, divizna a levandule. Použití 2 polévkové lžíce sole vložte do vany a relaxujte 20 minut. Sůl čistí tělo přes kůži, odplavuje toxiny a blahodárně působí na uvolnění těla a mysli.

Vhodná i na koupel nohou ve vaničce.

400g/ 220 Kč

 

 

 

 

 

 

THAJSKÁ MAST ZELENÁ (chladivá)

Chladivá mast na unavené a bolavé nohy – vtírá se do oblasti lýtek. Výborná i při nachlazení, rýmě a kašli, při chřipce – maže se na hrudník a pod nos. Dále se používá při bolestech kloubů, beder, také při únavě a proti závratím a nevolnosti, při delším cestování v autě nebo autobuse. V létě se hodí na štípance od komárů a jiných potvor. Obsahuje kafr, mentol a další thajské bylinky.

50ml/300 Kč

 

 

 

 

THAJSKÁ MAST CITRONELOVÁ (jemně chladivá)

Jemnější verze s thajskými bylinkami, s menším množstvím kafru a citrónovou trávou. Ideální na masáže unavených nohou, ale i na navená a bolestivá záda. Výborně funguje mimo jiného jako repelent proti klíšťatům, komárům a jinému hmyzu.

50ml/300 Kč

 

 

 

 

 

 

THAJSKÁ MAST EUKALYPTOVÁ (hřejivá)

Mast ze směsi thajských bylinek, doplněná kafrem, eukalyptem, skořicovým a hřebíčkovým olejem. Výborná na masáže celého těla, nebo jen nohou, rukou či zad. Prohřívá svalstvo, pomáhá při nachlazení.

50ml/300 Kč

 

 

 

 

 

 

Dřevěná pomůcka na reflexní masáž nohou (Thajsko)

Taková tyčinka používaná při thajské masáži nohou a plosek, používá se hlavně na reflexní masáž bodů na plošce a při lymfatické masáži prstů.

150 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Dřevěná pomůcka na aktivaci lymfatického systému na nohou a rukou (Thajsko) – střední velikost

Velmi praktická pomůcka pro aktivaci lymfatického systému na noze a rukou, používá ji každý sám na sobě. Mezi kolečka se uchytí kůže a tahem se postupuje do pokolení jamky a další tah se provádí od stehen nad podkolenní jamkou a postupuje se směrem k tříslům.

180 Kč

 

 

 

 

 

Dřevěná pomůcka na aktivaci lymfatického systému na objemnější nohy (Thajsko) – VELKÁ

Velmi praktická pomůcka pro aktivaci lymfatického systému na objemnější nohy používá ji každý sám na sobě. Mezi kolečka se uchytí kůže a tahem se postupuje do pokolení jamky a další tah se provádí od stehen nad podkolenní jamkou a postupuje se směrem k tříslům.

350 Kč

 

 

 

Dřevěná pomůcka na aktivaci lymfatického systému obličeje (Thajsko) – malá velikost

Praktická pomůcka na aktivaci lymfatického a krevního systému obličeje, relaxuje obličej a vyhlazuje vrásky.

130 Kč

 

 

 

 

Dřevěná pomůcka na reflexní masáž rukou (Thajsko)

Skvělá pomůcka pro aktivaci reflexních bodů na ruce, prstech, nohou, trapézech. Velmi oblíbená u všech, co pracují jako maséři, pedikérky, u počítačů nebo u jiných fyzických úkonech, kdy se často používají ruce. Chvilka masáže přináší úlevu od bolesti a aktivuje ruce při únavě. Pomůcka výborná do každého batohu či kabelky.

130 Kč

 

 

 

 

 

Thajské bavlněné kalhoty

používají se v Thajsku při thajské masáži jako komfortní kalhoty pro maséra, při thajské masáží tradiční i masáži nohou se nabízejí i klientům kvůli pocitu uvolněnosti a pohodlí při masáží. Kalhoty jsou unisex a mají univerzální velikost, dají se na těle různě skládat. Materiál je příjemná přírodní bavlna. Kvůli barevnosti se perou jen ručně při 30 st. ideálně s přídavkem jemného pracího prášku a jedlé sody.

Aktuální nabídku barev je potřeba si ověřit. K dispozici bývají modré, červené, pískové, tmavě zelené, světle šedivé.

550 Kč

 

 

 

Autor článku:

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.