Na vlasy

Dlouho jsme měl suché vlasy a šampóny prostě nezabíraly. Naopak vysušovaly ještě více. Pomáhal jsem si tím, že  po umytí hlavy šampónem jsem použil na opláchnutí ocet (2 lžíce octu na 0,5 l vlažné vody). Stále občas dělám, a vlasy to mají rády 🙂

Pokročil jsem dál a vyrobil si OLEJ NA VLASY.

Obsahuje 12 bylinek, kokosový a olivový olej. Blahodárně působí na kvalitu a hustotu vlasů. Regeneruje vlasové kořínky. Bylinky jsem pečlivě vybíral a maceroval minimálně měsíc v kvalitním olivovém oleji. Stačí si vzít pár kapek do dlaní a vmasírovat do vlasů a na pokožku. Až třeba po hodině si hlavu umýt.

Kořínky vlasů vyživuji moji KOPŘIVOVOU TINKTUROU (složení kopřiva list a kořen a alkohol), Posiluje růst vlasů a je možné použít jako přírodní tužidlo. 

Více info na e-mailu: masaze.zdravi@centrum.cz

Autor článku:

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

Další přízpěvky Petra:

Oleje
Na vlasy
Tělové balzámy