Thajské bylinné mastičky a oleje

Protože se David věnuje několik let výuce thajských masáží a Thajsko patří mezi náš další domov, kam organizujeme i výpravy pro zájemce, nabízíme pár let i některé thajské mastičky. Jejich vůně je omamná, jsou silné, některé ochlazují jiné jsou hřejivé. Liší se složením bylin, množstvím kafru, vůní a využitím. Většina z nich je vyrobena se včelím voskem a s kokosovým olejem, některé mimořádně obsahují i malé množství vazelíny.

V naší nabídce se nejčastěji objevují tyto uvedené na letáčku. Vedle mastiček jsou oblíbené i olejíčky s kuličkou na lepší nanášení a velmi oblíbené bylinkové inhalátory (čichadla). Většina je ve skleněné lahvičce 50ml. Jejich cena je 300 Kč. Olejíček za 150 Kč a čichadlo 120 Kč.V případě zájmu můžete napsat na email: david@navratsamiksobe.cz a můžeme se domluvit na předání v Praze nebo zaslat Zásilkovnou.

 

 

Autor článku:

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.