Tělové krémy


Tělové krémy se staly za poslední rok velmi oblíbené, není se čemu divit, i u nás doma jsou všude, v ložnici, v obýváku, v masérně…jsou cítit přírodou, dobře se vtírají do pokožky a bio bambucké máslo dělá pokožce dobře. Obsahují JEN čerstvé bylinky naložené v oleji, krémy jsou BEZ přidaných esenciálních olejů.
Po měsíci k bylinkám přidám bio bambucké máslo, do kterého před tím naložím čerstvé bylinky a na kachlových kamnech několik dní postupně pomalu několik dní nahřívám. Nakonec krém jemně vyšlehám. Léčí tělo přes kůži a rychle se vstřebávají do pokožky. Mají ho rády i těhotné ženy a děti.


Tělový krém LEVANDULE:
navozuje pocit klidu a pohody, blahodárně působí na spánek.

Tělový krém BYLINKOVÝ: zklidňuje pokožku, působí protizánětlivě a hydratuje pokožku.

Tělový krém SLADKÉ SNY: obsahuje 9 bylinek které blahodárně působí na zklidnění a harmonie těla. Výborně působí na zlepšení spánku jak u dospělých, tak u dětí.

Tělový krém Růže PRO ŽENY: relaxační a jemný s převládající vůní divoké růže.

Tělový krém RÝMOVNÍKOVÝ: navozující pohodu a hřejivý pocit, působí i na průdušky a hojí pokožku.

200ml/300 Kč

 

 

 

Autor článku:

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.