Jarní očista těla

Jarní očista těla

12. 03. 2020: 18:00
15. 03. 2020: 15:00

místo konání upřesníme

Cena: 4200Kč
Průvodci: Petr,David

Přísloví říká:“Jak na jaře zasadíme, tak na podzim sklidíme. Tento víkend je tedy speciálně věnován komplexní očistě těla. Komplexní proto, že využijeme hned několika zdrojů ozdravení, abychom doslova přenastavili naše tělo k nové energii. Spojíme ozdravné cvičení  Zdravá záda , Tai-chi, Slovanskou gymnastiku vnitřní vlny,  dýchání, bylinky, posilování energie v orgánech, vliv barev a také očistnou masáž a bezlepkovou stravu. Každému orgánu v těle věnujeme během jednotlivých dnů zvlášť pozornost, a některé techniky se Vám určitě hodí po celý rok!

Kdo bude mít zájem tento seminář pokračuje podzimním kurzem Kouzelný nápoj života 23.-25.10.2020 v Roškopově.

To vše uprostřed krásné přírody s možností vycházek.

Co Vás čeká

  • Ranní cvičení Zdravá záda a Slovanská gymnastika vnitřní vlny
  • Dechové cvičení
  • Léčivé masáže ve dvojicích
  • Večerní meditace
  • Sobotní společný minikurz bezlepkového vaření s Davidem
 • Každý den se zaměříme na určitý orgán v těle a ten budeme pomocí bylinek, cvičení a barev posilovat a léčit
 • Seznámíte se ze s významem barev, které nosíte na těle a máte kolem sebe
 • Naučíme se očistu tlustého střeva, jater, ledvin, kloubů, cév, lymfatického systému a od parazitů v tlustém střevě,  které si můžete během roku dělat sami doma

Strava formou plné penze bude vegetariánská bezlepková pro očištění tlustého střeva od lepku.

Víkend začíná ve čtvrtek v 18 hodin chutnou večeří a končí v neděli kolem 15 hodiny.

Místo konání: upřesníme

Cena za kurzovné, ubytování a stravu v plné penzi 4200 Kč

Maximální počet účastníku je 16.

Průvodcí: Petr Lacina a David Kopecký

Záloha bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti po 5.3.2020 je záloha nevratná.

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545. Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 1500,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010 , v případě nezaplacení zálohy se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě.

Petr Lacina

Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních let absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty. Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji zdravému pohybu. Od roku 2006 pořádá s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením. Kurzy masáží a ozdravné pobyty vede od roku 2010. Vše co předává ostatním, sám také aktivně používá ve svém vlastním životě. „Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě. Všechno co dělá vede k návratu sami k sobě a napojení se na vnitřní moudrost těla.

David Kopecký

Mám rád dotek a desátým rokem se postupně vzdělávám v thajské, relaxační nebo celotělové smyslné masáži. Společně s Petrem na našich kurzech a seminářích pro ženy i muže šíříme masáže, objevujeme s účastníky jejich přirozené vlohy a učíme relaxaci, zdravějšímu životnímu stylu a zpomalení. Přes 10 let se věnuji i workshopům zaměřeným na mužské skupiny, výuku tantrických masáží a sebevzdělávaní relaxační víkendy v ČR, Belgii, Lucembursku nebo Španělsku.  Rád v ostatních probouzím radost, tvořivost, přirozenost a emoce. Na kurzech rozvíjíme životní energii s humorem a nadhledem. Mojí oblíbenou masáží je právě thajská, kterou jsem si osvojil a studoval v tradiční škole thajské masáže v Bangkoku a v ChiangMai poprvé už v roce 2009.

místo konání upřesníme,

Další přízpěvky Petra:

Oleje
Na vlasy
Tělové balzámy